IDEAL Lite - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: description
fi: kuvaus

en: Description:
fi: Kuvaus:

en: language
fi: kieli

en: currency
fi: valuutta
