IDEAL Lite - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: description
it: descrizione

en: Type:
it: Tipo:

en: Description:
it: Descrizione:

en: language
it: lingua
