IDEAL Lite - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: description
lt: aprašymas

en: Type:
lt: Tipas:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: language
lt: kalba
