IDEAL Lite - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Unknown
nl: Onbekend

en: description
nl: beschrijving

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: language
nl: taal

en: iDEAL Payment Page
nl: iDEAL betaalpagina

en: iDEAL Payment
nl: iDEAL betaling

en: acquirerurl
nl: betaal URL

en: merchantid
nl: verkoper ID

en: Default MerchantID enables you to test the example demoshop. Your own Merchant ID can be retrieved via the iDEAL Dashboard.
nl: Met de standaard leverancier ID kunt u de demonstratiewebwinkel testen. Uw eigen leverancier ID kunt u achterhalen via het iDEAL dashboard.

en: default description
nl: standaard omschrijving

en: Enable if you want to use a default description.
nl: Schakel in om een standaard omschrijving te gebruiken.

en: Used when you do not want to use transaction specific descriptions.
nl: Wordt gebruikt wanneer u geen transactie-specifieke omschrijvingen gebruikt

en: You will be redirected to the iDEAL gateway...
nl: U wordt doorverwezen naar de IDEAL gateway...

en: You will return to our shop after completing your iDEAL payment transaction.
nl: U keert naar onze winkel terug, nadat uw iDEAL-betaling afgerond is.

en: Webshop order
nl: Webshop-bestelling

en: order#
nl: bestelling#

en: Go to the bank
nl: Ga naar de bank

en: Thank you for shopping with us, your payment is processed sucessfuly
nl: Bedankt dat u bij ons winkelde, uw betaling is succesvol verwerkt.

en: iDEAL payment completion attempted for non-existent order.
nl: Poging om een iDEAL-betaling af te ronden voor een niet bestaande bestelling.

en: Something went wrong during the iDEAL payment process. If you are not sure if your payment is processed, pleas contact us regarding this. We will check your payment manualy.
nl: Er is iets misgegaan tijdens het verwerken van de iDEAL-betaling. Indien u niet zeker weet of uw betaling is verwerkt, neem dan contact met ons op. Wij zullen uw betaling dan handmatig controleren.

en: Do not change subID unless you have specific reasons to do so.
nl: Pas het subID niet aan, tenzij u hier specifieke redenen voor heeft.

en: currency
nl: valuta

en: Do not change currency unless you have specific reasons to do so
nl: Verander de valuta niet tenzij u hier specifieke redenen voor heeft

en: Language is only used for showing errormessages in the prefered language. nl/en.
nl: Van de taalkeuze wordt alleen gebruik gemaakt om foutmeldingen in de gewenste taal te tonen. nl/en.

en: iDEAL lite payment method type.
nl: iDEAL lite betaalmethode-type.

en: Address of the iDEAL acquiring server. Use https://idealtest.yourbank/ideal/mpiPayInitRabo.do during integration/test. Use https://ideal.yourbank/ideal/mpiPayInitRabo.do only for production
nl: Adres van de iDEAL betaalserver. Gebruik https://idealtest.uwbank/ideal/mpiPayInitRabo.do tijdens integratie/test. Gebruik https://ideal.uwbank/ideal/mpiPayInitRabo.do alleen voor productie.

en: Cancel URL
nl: Annulerings-URL

en: Something went wrong during the iDEAL payment "return to shop" process. If you are not sure if your payment is processed, pleas contact us regarding this. We will check your payment manualy.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het 'terug naar de winkel'-proces van de iDEAL-betaling. Indien u niet zeker weet of uw betaling is verwerkt, neem dan contact met ons op. Wij zullen uw betaling dan handmatig controleren.
