IDEAL Lite - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Unknown
uk: Невідомо

en: description
uk: опис

en: Type:
uk: Тип:

en: Description:
uk: Опис:

en: Success URL
uk: URL успішного платежу

en: language
uk: мова

en: currency
uk: валюта

en: Error URL
uk: URL помилка
