IDEAL Lite - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Unknown
vi: Không rõ

en: description
vi: mô tả

en: Type:
vi: Kiểu:

en: Description:
vi: Mô tả:

en: language
vi: ngôn ngữ

en: currency
vi: tiền tệ
