IDEAL Lite - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Description:
gl: Descrición

en: language
gl: idioma
