IDEAL Lite - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Unknown
kn: ಅಜ್ಞಾತ

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Type:
kn: ಬಗೆ:

en: Description:
kn: ವಿವರಣೆ:
