IDEAL Lite - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Unknown
da: Ukendt

en: description
da: beskrivelse

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Description:
da: Beskrivelse:

en: language
da: sprog
