IDEAL Lite - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: language
et: keel
