IDEAL Lite - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: description
hu: leírás

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Type:
hu: Típus:

en: Description:
hu: Leírás:

en: language
hu: nyelv

en: currency
hu: pénznem
