IDEAL Lite - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: description
lv: apraksts

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Type:
lv: Tips:

en: Description:
lv: Apraksts:

en: language
lv: valoda
