IDEAL Lite - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Description
no: Beskrivelse

en: Unknown
no: Ukjent

en: description
no: beskrivelse

en: Ubercart - payment
no: Ubercart - betaling

en: language
no: språk

en: currency
no: valutta
