iDEAL Pro - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Unknown
es: Desconocido

en: description
es: descripción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Type:
es: Tipo:

en: Description:
es: Descripción:

en: language
es: idioma

en: currency
es: moneda
