iDEAL Pro - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Transaction id
et: Tehingu id

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: language
et: keel
