iDEAL Pro - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Transaction id
fr: Id de transaction

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Type:
fr: Type :

en: language
fr: langue

en: currency
fr: Monnaie
