iDEAL Pro - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: description
pt: descrição

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Type:
pt: Tipo:

en: Description:
pt: Descrição:

en: language
pt: idioma

en: currency
pt: moeda
