iDEAL Pro - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Type:
tr: Tür:

en: Description:
tr: Açıklama:

en: language
tr: dil
