iDEAL Pro - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Unknown
uk: Невідомо

en: description
uk: опис

en: Transaction id
uk: id операції

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Type:
uk: Тип:

en: Description:
uk: Опис:

en: language
uk: мова

en: currency
uk: валюта
