iDEAL Pro - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Unknown
he: לא ידוע

en: description
he: תיאור

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Type:
he: סוג:

en: language
he: שפה
