iDEAL Pro - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Unknown
nl: Onbekend

en: description
nl: beschrijving

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: language
nl: taal

en: iDEAL Payment Page
nl: iDEAL betaalpagina

en: iDEAL Payment
nl: iDEAL betaling

en: acquirerurl
nl: betaal URL

en: merchantid
nl: verkoper ID

en: Default MerchantID enables you to test the example demoshop. Your own Merchant ID can be retrieved via the iDEAL Dashboard.
nl: Met de standaard leverancier ID kunt u de demonstratiewebwinkel testen. Uw eigen leverancier ID kunt u achterhalen via het iDEAL dashboard.

en: default description
nl: standaard omschrijving

en: Enable if you want to use a default description.
nl: Schakel in om een standaard omschrijving te gebruiken.

en: Used when you do not want to use transaction specific descriptions.
nl: Wordt gebruikt wanneer u geen transactie-specifieke omschrijvingen gebruikt

en: order#
nl: bestelling#

en: Thank you for shopping with us, your payment is processed sucessfuly
nl: Bedankt dat u bij ons winkelde, uw betaling is succesvol verwerkt.

en: iDEAL payment completion attempted for non-existent order.
nl: Poging om een iDEAL-betaling af te ronden voor een niet bestaande bestelling.

en: Payment through iDEAL gateway not possible.
nl: Betaling via iDEAL gateway niet mogelijk.

en: Error message iDEAL
nl: iDEAL foutbericht

en: List with banks not available, payment through iDEAL gateway not possible.
nl: Lijst met banken niet beschikbaar, betaling via iDEAL gateway niet mogelijk.

en: Choose your bank...
nl: Kies uw bank...

en: Go to my bank
nl: Ga naar mijn bank

en: Please choose the bank you have an account with...
nl: Kies a.u.b. de bank waarbij u aangesloten bent...

en: You will be returned to our shop after completing your IDEAL payment transaction.
nl: U wordt naar onze winkel teruggebracht na het voltooien van uw iDEAL betaling.

en: You have not chosen a bank for IDEAL payment. For security reasons your input is cleared, please try again
nl: U heeft geen bank geselecteerd voor uw iDEAL betaling. Om veiligheidsrederen is uw invoer gewist, probeert u alstublieft opnieuw.

en: Something went wrong in processing your IDEAL payment. IDEAL error:
nl: Er is iets misgegaan bij het verwerken van uw iDEAL betaling. iDEAL fout:

en: We could not verify the payment status automaticaly, we will check your payment manualy, pleas contact us regarding this. IDEAL error:
nl: We konden de betalingsstatus niet automatisch controleren, we gaan uw betaling handmatig controleren. Neem hierover alstublieft contact met ons op. iDEAL fout:

en: Your IDEAL payment has been canceled by you or by the IDEAL process. Please try again or go back to select another payment method.
nl: Uw iDEAL-betaling is geannuleerd door uzelf of door iDEAL. Probeert u het nog een keer of ga terug om een andere betaalmethode te selecteren.

en: Other banks
nl: Andere banken

en: privatekey
nl: privesleutel

en: authenticationtype
nl: authenticatietype

en: Do not change subID unless you have specific reasons to do so.
nl: Pas het subID niet aan, tenzij u hier specifieke redenen voor heeft.

en: currency
nl: valuta

en: Do not change currency unless you have specific reasons to do so
nl: Verander de valuta niet tenzij u hier specifieke redenen voor heeft

en: Ubercart order id
nl: Ubercart bestelling-ID

en: Order payment status
nl: Betalingsstatus bestelling
