iDEAL Pro - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Description:
sk: Popis:

en: language
sk: jazyk

en: currency
sk: mena
