iDEAL Pro - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Unknown
ca: Desconegut

en: description
ca: descripció

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Type:
ca: Tipus:

en: language
ca: idioma

en: currency
ca: moneda
