iDEAL Pro - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Unknown
ja: 不明

en: description
ja: 説明

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Description:
ja: 詳細：

en: language
ja: 言語
