iDEAL Pro - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: description
ru: описание

en: Transaction id
ru: id операции

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Type:
ru: Тип:

en: Description:
ru: Описание:

en: language
ru: язык

en: currency
ru: валюта
