iDEAL Pro - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Unknown
oc: Desconegut

en: description
oc: descripcion

en: Type:
oc: Tipe :

en: Description:
oc: Descripcion :

en: language
oc: lenga
