iDEAL Pro - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Unknown
pl: Nieznany

en: description
pl: opis

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Type:
pl: Typ:

en: language
pl: język
