iDEAL Pro - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Ubercart - payment
de: Ubercart - Zahlungen

en: Order created through website.
de: Bestellung auf der Website eingegangen.

en: Merchant ID
de: Händler-ID

en: Test mode
de: Testmodus

en: Sub ID
de: Unter-ID

en: Private key password
de: Passwort für den privaten Schlüssel
