iDEAL Pro - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Merchant ID
ru: Мерчант ID

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Bank
ru: Банк
