iDEAL Pro - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
es: Desconocido

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Order created through website.
es: Orden creada a través del sitio web.

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Test mode
es: Modo de Prueba
