iDEAL Pro - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
sv: Okänd

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Order created through website.
sv: Beställning skapad på hemsidan.

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Test mode
sv: Testläge
