iDEAL Pro - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Order created through website.
pl: Zamówienie złożone przez strone.

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Test mode
pl: Tryb testowy
