iDEAL Pro - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Order created through website.
sk: Objednávka vytvorená cez webovú stránku.

en: Merchant ID
sk: ID obchodníka

en: Test mode
sk: Testovací režim
