iDEAL Pro - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Test mode
fi: Testi-tila
