iDEAL Pro - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Order created through website.
fr: Commande créée par l'intermédiaire du site web.

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Test mode
fr: Mode test

en: Bank
fr: Banque
