iDEAL Pro - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Bank
uk: Банк

en: Private key password
uk: Пароль приватного ключа
