UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Image
ca: Imatge

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Configuration
ca: Configuració

en: Convert
ca: Converteix

en: Default price
ca: Peu predeterminat
