UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Image
cy: Delwedd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Convert
cy: Trawsnewid
