UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Image
da: Billede

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Convert
da: Konverter

en: Extension
da: Udvidelse

en: Default price
da: Standardpris

en: No files were found.
da: Ingen filer fundet.
