UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Image
de: Bild

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Convert
de: Konvertieren

en: Extension
de: Erweiterung

en: Default price
de: Standard Preis

en: No files were found.
de: Keine Dateien gefunden

en: Default values
de: Standardwerte

en: Converting image
de: Bild konvertieren
