UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Convert
fi: Käännä
