UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Image
hu: Kép

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Convert
hu: Konvertálás

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Default price
hu: Alapértelmezett ár

en: No files were found.
hu: A fájl nem található.

en: Default values
hu: Alapértelmezés szerinti értékek
