UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Configuration
it: Configurazione

en: Convert
it: Conversione

en: Extension
it: Estensione

en: Default price
it: Prezzo predefinito

en: Default values
it: Valori di default
