UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Convert
ja: 交換

en: Extension
ja: 拡張子

en: Default price
ja: デフォルトの価格
