UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Image
no: Bilde

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Configuration
no: Oppsett

en: Convert
no: Konverter

en: No files were found.
no: Ingen filer ble funnet.

en: Default values
no: Standardverdier
