UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Convert
nl: Converteer

en: Default price
nl: Standaard prijs

en: No files were found.
nl: Er zijn geen bestanden gevonden.
