UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Image
pl: Zdjęcie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Convert
pl: Przetwórz

en: Extension
pl: Rozszerzenie
