UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Configuration
pt: Configuração

en: Convert
pt: Converter

en: Extension
pt: Extensão

en: Default price
pt: Preço predefinido
