UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Width
ro: Lăţime

en: Height
ro: Inălţime

en: Configuration
ro: Configurare

en: Convert
ro: Convertire
