UC Image Product (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Image
sv: Bild

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Convert
sv: Konvertera

en: Extension
sv: Filändelse

en: Default price
sv: Förvalt pris

en: No files were found.
sv: Inga filer hittades.
